PERSOONLIJKE WESTRIJDEN PZDB

    Index uitslagen met standen. Hoofdklasse Promotieklasse Eerste klasse Tweede klasse Junioren Aspiranten Welpen Pupillen

    Hoofdklasse PZDB 2003-2004

    Ronde 1 op 13 september 2003 Ronde 2 op 27 sept.2003 in DE PIT 01.J..v.d.Weteringh - J.Veerhoek 1-1 07.J.Veerhoek - W.Koppejan 1-1 02.E.Hamers - B.Provoost 1-1 08.B.Provoost - P.C.Schunselaar 1-1 03.P.C.Schunselaar - W.Koppejan 1-1 09.J.v.d.Weteringh-E.Hamers 2-0 04.R.Rentmeester - C.Rijk 1-1 10.C.Rijk - A.Kousemaker 1-1 05.J.de Leeuw - D.Kasse 1-1 11.D.Kasse - M.J.Walraven 2-0 06.M.J.Walraven - A.Kousemaker 0-2 12.R.Rentmeester - J.de Leeuw 0-2 Ronde 3 op 11 oktober 2003 Ronde 4 op 25 oktober 2003 13.E.Hamers - J.Veerhoek 1-1 19.J.Veerhoek - B.Provoost 1-1 14.P.C.Schunselaar - J.vd Weteringh 1-1 20.J.vd Weteringh - W.Koppejan 1-1 15.W.Koppejan - B.Provoost 0-2 21.E.Hamers - P.C.Schunselaar 1-1 16.J.de Leeuw - C.Rijk 1-1 22.C.Rijk - D.Kasse 1-1 17.M.J.Walraven - R.Rentmeester 1-1 23.R.Rentmeester - A.Kousemaker 0-2 18.A.Kousemaker - D.Kasse 2-0 24.J.de Leeuw - M.J.Walraven 1-1 Ronde 5 op 8 november 2003 Ronde 6 op 20 december 2003 25.P.C.Schunselaar - J.Veerhoek 1-1 31.J.vd Weteringh - R.Rentmeester 2-0 26.W.Koppejan - E.Hamers 2-0 32.E.Hamers - J.de Leeuw 1-1 27.B.Provoost - J.vd Weteringh 2-0 33.P.C.Schunselaar -M.J.Walraven 1-1(9/12) 28.M.J.Walraven - C.Rijk (3/11) 1-1 34.W.Koppejan - A.Kousemaker 0-2 29.A.Kousemaker - J.de Leeuw 1-1 35.B.provoost - D.Kasse 1-1 30.D.Kasse - R.Rentmeester 2-0 36.J.Veerhoek - C.Rijk 0-2 Ronde 7 op 3 januari 2004 Ronde 8 op 10 januari 2004 37.J.de Leeuw - J.v.d.Weteringh 2-0 43 J.vd Weteringh - M.J.Walraven 1-1 38.M.J.Walraven- E.Hamers (9/1) 1-1 44.E.Hamers - A.Kousemaker (7/1) 0-2 39.A.Kousemaker - P.C.Schunselaar1-1 45.P.C.Schunselaar - D.Kasse 1-1 40.D.Kasse - W.Koppejan 2-0 46.W.Koppejan - C.Rijk 0-2 41.C.Rijk - B.Provoost 0-2 47.B.Provoost - R.Rentmeester 2-0 42.R.Rentmeester - J.Veerhoek 1-1 48.J.Veerhoek - J.de Leeuw 1-1 Ronde 9 op 24 januari 2004 Ronde 10 op 7 februari 2004 49.A.Kousemaker-J.vdWeteringh22/12 1-1 55.J.vd Weteringh - D.Kasse 0-2 50.D.Kasse - E.Hamers 1-1 56.E.Hamers - C.Rijk 1-1 51.C.Rijk - P.C.Schunselaar 1-1 57.P.C.Schunselaar - R.Rentmeester1-1 52.R.Rentmeester - W.Koppejan 0-2 58.W.Koppejan - J.de Leeuw 1-1 53.J.de Leeuw - B.Provoost(24/12)0-2 59.B.Provoost - M.J.Walraven 2-0 4/2 54.M.J.Walraven - J.Veerhoek 1-1 60.J.Veerhoek - A.Kousemaker 0-2 4/2 Ronde 11 op 6 maart 61.C.Rijk - J.vd Weteringh 1-1 64.M.J.Walraven - W.Koppejan 1-1 62.R.Rentmeester - E.Hamers 1-1 65.A.Kousemaker - B.Provoost 0-2 63.J.de Leeuw - P.C.Schunselaar 2-0 66.D.Kasse - J.Veerhoek 2-0 Zie website
    PZDB voor standendiagram

    Promotieklasse PZDB 2003-2004

    Ronde 1 op 13 september 2003 Ronde 2 op 27 sept. in DE PIT 01.F.Berkholst - M.Bronke 1-1 07.M.Bronke - J.Koppejan 1-1 (6/10) 02.R.v.Eenenaam - P.Blok 1-1 08.P.Blok - F.Blaas 0-2 03.F.Blaas - J.Koppejan 2-0 09.F.Berkholst - R.v.Eenenaam 2-0 04.R.Dusebout - N.Roelofsen 2-0 10.N.Roelofsen - A.den Hollander 0-2 05.J.van Beeck - J.Louwerse 2-0 11.J.Louwerse - C.de Jonge 1-1 06.C.de Jonge - A.den Hollander 0-2 12.R.Dusebout - J.van Beeck 1-1 na uitst. Ronde 3 op 11 oktober 2003 Ronde 4 op 25 oktober 2003 13.R.v.Eenennaam - M.Bronke 2-0 19.M.Bronke - P.Blok 2-0 14.F.Blaas - F.Berkholst 0-2 20.F.Berkholst - J.Koppejan 1-1 15.J.Koppejan - P.Blok 1-1 21.R.v.Eenennaam - F.Blaas 0-2 16.J.van Beeck - N.Roelofsen 1-1 22.N.Roelofsen - J.Louwerse 2-0 17.C.de Jonge - R.Dusebout 1-1 23.R.Dusebout - A.den Hollander 0-2 18.A.den Hollander - J.Louwerse 2-0 24.J.van Beeck - C.de Jonge 2-0 Ronde 5 op 8 november 2003 Ronde 6 op 20 december 2003 25.F.Blaas - M.Bronke 1-1 31.F.Berkholst - R.Dusebout 0-2 26.J.Koppejan - R.v.Eenennaam 1-1 32.R.van Eenennaam - J.van Beeck 2-0 27.P.Blok - F.Berkholst 1-1 33.F.Blaas - C.de Jonge 1-1 28.C.de Jonge - N.Roelofsen 2-0 34.J.Koppejan - A.den Hollander 1-1 29.A.den Hollander - J.van Beeck 0-2 35.P.Blok - J.Louwerse 2-0 30.J.Louwerse - R.Dusebout 1-1 36.M.Bronke - N.Roelofsen 0-2 Ronde 7 op 3 januari 2004 Ronde 8 op 10 januari 2004 37.J.van Beeck - F.Berkholst 2-0 43.F.Berkholst - C.de Jonge 0-2 38.C.de Jonge - R.v.Eenennaam 2-0 44.R.van Eenennaam - A.den Hollander 2-0 39.A.den Hollander - F.Blaas 0-2 45.F.Blaas - J.Louwerse 0-2 40.J.Louwerse - J.Koppejan 1-1 46.J.Koppejan - N.Roelofsen 0-2 41.N.Roelofsen - P.Blok 0-2 47.P.Blok - R.Dusebout 1-1 42.R.Dusebout - M.Bronke 1-1 48.M.Bronke - J.van Beeck 1-1 Ronde 9 op 24 januari 2004 Ronde 10 op 7 februari 2004 49.A.den Hollander - F.Berkholst 2-0 55.F.Berkholst - J.Louwerse 1-1 50.J.Louwerse - R.v.Eenennaam 2-0 56.R.van Eenennaam - N.Roelofsen1-1 51.N.Roelofsen - F.Blaas (30/1) 2-0 57.F.Blaas - R.Dusebout 0-2 52.R.Dusebout - J.Koppejan(26/1) 2-0 58.J.Koppejan - J.van Beeck 1-1 53.J.van Beeck - P.Blok 1-1 59.P.Blok - C.de Jonge 1-1 54.C.de Jonge - M.Bronke 1-1 60.M.Bronke - A.den Hollander 1-1 Ronde 11 op 6 maart 2004 61.N.Roelofsen - F.Berkholst 1-1 64.C.de Jonge - J.Koppejan 2-0 62.R.Dusebout - R.v.Eenennaam 2-0 65.A.den Hollander - P.Blok 1-1 63.J.van Beeck - F.Blaas 1-1 66.J.Louwerse - M.Bronke 1-1 Website
    PZDB voor standendiagram.

    Eerste Klasse PZDB 2003-2004

    Ronde 1 op 13 september 2003 Ronde 2 op 27 sept.2003 in DE PIT 01.J.Dekker - A.Doorn 1-1 07.A.Doorn - A.Goudzwaard 1-1 02.J.J.Flikweert - A.W.Smit 0-2 08.A.W.Smit - J.L.Grim 0-2 03.J.L.Grim - A.Goudzwaard 0-2 09.J.Dekker - J.J.Flikweert 1-1 04.M.Rentmeester - L.van Schagen 2-0 10.L.van Schagen - N.de Winter 1-1 05.Iop 't Hof - J.Houmes 2-0 11.J.Houmes - J.Baaijens 0-2 06.J.Baaijens - N.de Winter 1-1 12.M.Rentmeester - I.op't Hof 2-0 Ronde 3 op 11 oktober 2003 Ronde 4 op 25 oktober 2003 13.J.J.Flikweert - A.Doorn 1-1 19.A.Doorn - A.W.Smit 2-0 14.J.L.Grim - J.Dekker 1-1 20.J.Dekker - A.Goudzwaard 2-0 15.A.Goudzwaard - A.W.Smit 2-0 21.J.J.Flikweert - J.L.Grim 2-0 16.I.op't Hof - L.van Schagen 2-0 22.L.van Schagen - J.Houmes 1-1 17.J.Baaijens - M.Rentmeester 0-2 23.M.Rentmeester - N.de Winter 2-0 18.N.de Winter - J.Houmes 2-0 24.I.op't Hof - J.Baaijens 0-2 Ronde 5 op 8 november 2003 Ronde 6 op 20 december 2003 25.J.L.Grim - A.Doorn 1-1 31.J.Dekker - M.Rentmeester 0-2 26.A.Goudzwaard - J.J.Flikweert 1-1 32.J.J.Flikweert - I.op't Hof 2-0 27.A.W.Smit - J.Dekker 1-1 33.J.L.Grim - J.Baaijens 0-2 28.J.Baaijens - L.van Schagen 1-1 34.A.Goudzwaard - N.de Winter 2-0(2/1) 29.N.de Winter - I.op't Hof 1-1 35.A.W.Smit - J.Houmes 2-0 30.J.Houmes - M,Rentmeester 0-2 36.A.Doorn - L.van Schagen 2-0 Ronde 7 op 3 januari 2004 Ronde 8 op 10 januari 2004 37.I.op't Hopf - J.Dekker 2-0 43.J.Dekker - J.Baaijens 1-1 38.J.Baaijens - J.J.Flikweert 1-1 44.J.J.Flikweert - N.de Winter 2-0 39.N.de Winter - J.L.Grim 0-2 45.J.L.Grim - J.Houmes 1-1 40.J.Houmes - A.Goudzwaard 2-0 46.A.Goudzwaard - L.van Schagen 1-1 na uitst. 41.L.van Schagen - A.W.Smit 2-0 47.A.W.Smit - M.Rentmeester 0-2 42.M.Rentmeester - A.Doorn 2-0 48.A.Doorn - I.op't Hof 1-1 Ronde 9 op 24 januari 2004 Ronde 10 op 7 februari 2004 49.N.de Winter - J.Dekker (28/2) 1-1 55.J.Dekker - J.Houmes 0-2 50.J.Houmes - J.J.Flikweert 0-2 56.J.J.Flikweeert - L.van Schagen 2-0 51.L.van Schagen - J.L.Grim 1-1 57.J.L.Grim - M.Rentmeester 0-2 52.M.Rentmeester - A.Goudzwaard 0-2 58.A.Goudzwaard - I.op't Hof 1-1 53.I.op't Hof - A.W.Smit 2-0 59.A.W.Smit - J.Baaijens 0-2 54.J.Baaijens - A.Doorn 2-0 60.A.Doorn - N.de Winter 1-1 Ronde 11 op 6 maart 2004 61.L.van Schagen - J.Dekker 0-2 64.J.Baaijens - A.Goudzwaard 1-1 62.M.Rentmeester - J.J.Flikweert 1-1 65.N.de Winter - A.W.Smit 0-2 63.I.op't Hof - J.L.Grim 1-1 66.J.Houmes - A.Doorn 1-1 Na-competitie: 15/3: J.Houmes - A.W.Smit 1-1 20/3: J.Houmes - N.de Winter 0-2 19/3: N.de Winter - L.van Schagen 1-1 20/3: A.W.Smit - L.van Schagen2-0 20/3: L.van Schagen - J.Houmes 2-0 Eindstand: 1.N.de Winter 3-5 20/3: A.W.Smit - N.de Winter 0-2 2.L.van Schagen3-3* 3.A.W.Smit 3-3* N.de Winter en L.van Schagen blijven in de 4.J.Houmes 3-1 1e klasse, A.W.Smit en J.Houmes degraderen. * na barrage sneldammen dient van Schagen 2 x won Website
    PZDB voor standendiagram.

    Tweede klasse PZDB 2003-2004

    Ronde 1 op 13 september 2003 Ronde 4 op 25 okt.2003 01.W.Flikweert - E.Frderiks 0-2 07.E.Frederiks - J.Poppe 2-0 02.C.van Tongeren - J.Poppe 2-0 08.W.Flikweert - J.van de Ouden 2-0 03.J.J.Wichers - J.van den Ouden 2-0* 09.C.van Tongeren - J.J.Wichers 2-0 regl* 04.P.vann Nes - J.Verstrtaate 0-2 10.J.Verstraate - M.Poulisse 0-2 05.J.Straaijer - M.Poulisse 0-2 11.P.van Nes - L.de Graag 0-2 06.L.Mamed - L.de Graag 2-0 12.J.Straaijer - L.Mamed 0-2 Ronde 3 op 11 oktober 2003 Ronde 2 op 25 oktober 2003 13.C.van Tongeren - E.Frederiks 1-1 19.E.Frederiks - J.van den Ouden 2-0 14.J.J.Wichers - W.Flikweert verv.* 20.J.Poppe - J.J.Wichers verv.* 15.J.van den Ouden - J.Poppe 2-0 21.W.Flikweert - C.van Tongeren 2-0 16.J.Straaijer - J.Verstraate 0-2 22.J.Verstraate - L.de Graag 0-2 17.L.Mamed - P.van Nes 1-1 23.M.Poulisse - L.Mamed 0-2 18.L.de Graag - M.Poulisse 2-0 24.P.van Nes - J.Straaijer 2-0 *J.J.Wichers uit de competitie genomen wegens herhaaldelijk niet verschijnen. Ronde 5 op 8 november 2003 Ronde 6 op 20 december 2003 25.J.J.Wichers - E.Frederiks verv.* 31.W.Flikweert - P.van Nes 0-2 26.J.van den Ouden-C.van Tongeren 0-2 32.C.van Tongeren - J.Straaijer 2-0 27.J.Poppe - W.Flikweert 0-2 33.J.J.Wichers - L.Mamed verv.* 28.L.Mamed - J.Verstraate 0-2 34.J.van den Ouden - L.de Graag 2-0 29.L.de Graag - J.Straaijer 2-0 35.J.Poppe - M.Poulisse 0-2 30.M.Poulisse - P.van Nes (uitg) 2-0 36.E.Frederiks - J.Verstraate 1-1 Ronde 7 op 3 januari 2003 Ronde 8 op 10 januari 2003 37.J.Straaijer - W.Flikweert 2-0 43.W.Flikweert - L.Mamed 2-0 38.L.Mamed - C.van Tongeren 1-1 44.C.van Tongeren - L.de Graag 0-2(15/1) 39.L.de Graag - J.J.Wichers verv* 45.J.J.Wichers - M.Poulisse verv.* 40.M.Poulisse - J.van den Ouden 0-2 46.J.van den Ouden - J.Verstraate 0-2** 41.J.Verstraate - J.Poppe (uitg) 0-2** 47.J.Poppe - P.van Nes (31/1) 0-2 42.P.van Nes - E.Frederiks 0-2 48.E.Frederiks - J.Straaijer 1-1 Ronde 10 op 7 februari 2004 Ronde 9 op 24 januari 2004 49.L.de Graag - W.Flikweert 2-0 55.W.Flikweert - M.Poulisse 0-2 50.M.Poulisse - C.van Tongeren 1-1 56.C.van Tongeren - J.Verstraate 1-1 51.J.Verstraate - J.J.Wichers verv* 57.J.J.Wichers - P.van Nes verv.* 52.P.van Nes - J.van den Ouden 0-2 58.J.van den Ouden - J.Straaijer 2-0 53.J.Straaijer - J.Poppe 1-1 59.J.Poppe - L.Mamed 0-2 54.L.Mamed - E.Frederiks 1-1 60.E.Frederiks - L.de Graag 2-0 Ronde 11 op 6 maart 2004 61.J.Verstraate - W.Flikweert ** 64.L.Mamed - J.van den Ouden 0-2 62.P.van Nes - C.van Tongeren 0-2 65 L.de Graag - J.Poppe 2-0 63.J.Straaijer - J.J.Wichers verv* 66.M.Poulisse - E.Frederiks 1-1 Website
    PZDB voor standendiagram. ** J.Verstraate teruggetrokkken: wedstrijden 41,46 en 61 derhalve verloren verklaard.

    Junioren PZDB 2003-2004

    31-12-2003: Het ZK junioren : Gespeelde wedstrijden: op diverse data: L. de Graag - M. Rentmeester 0-2 M. Rentmeester - R. Rentmeester 1-1 M. Rentmeester - I. Sterrenburg 2-0 P. Sterrenburg - R. Rentmeester 0-2 L. de Graag - P. Sterrenburg 0-2 R.Rentmeester - I. Sterrenburg 2-0 I.Sterrenburg - P. Sterrenburg 1-1 P. Sterrenburg - M. Rentmeester 0-2 I. Sterrenburg - L. de Graag 0-2 vrijdag 30 januari: R. Rentmeester - L. de Graag 2-0 vrijdag 13 februari: Barrage R.Rentmeester - M.Rentmeester: Eerst 2 partijen met ieder een uur voor de gehele partij: R. Rentmeester - M. Rentmeester 1-1 M. Rentmeester - R. Rentmeester 1-1 Toen 1 partij van 5 min. + 3 sec. per zet erbij: R. Rentmeester - M. Rentmeester 0-2 EindsStand: 1. Martijn Rentmeester 4-7 M.Rentmeester Kampioen na barrage. Rianka Rentmeester 4-7 3. Paul Sterrenburg 4-3 4. Leonie de Graag 4-2 5. Irene Sterrenburg 4-1

    Aspiranten PZDB 2003-2004

    Dit seizoen zijn er onvoldoende aspiranten voor een kampioenschap.

    Welpen PZDB 2003-2004

    zaterdag 24 jnauari in 's-Gravenpolder Thijs Wisse-Gerben Hoek van Dijke 1-1 Dennis Don-Marije Noordhoek 2-0 Maurice van Buuren-Tim Nijman 0-2 Gerben Hoek van Dijke-Tim Nijman 2-0 Marije Noordhoek-Maurice van Buuren 2-0 Thijs Wisse-Dennis Don 2-0 Dennis Don-Gerben Hoek van Dijke 0-2 Maurice van Buuren-Thijs Wisse 0-2 Tim Nijman-Marije Noordhoek 0-2 Gerben Hoek van Dijke-Marije Noordhoek 2-0 Thijs Wisse-Tim Nijman 2-0 Dennis Don-Maurice van Buuren 2-0 Maurice van Buuren-Gerben Hoek van Dijke 0-2 Tim Nijman-Dennis Don 2-0 Marije Noordhoek-Thijs Wisse 0-2 Marije Noordhoek-Thijs Wisse 0-2 Gerben Hoek van Dijke-Dennis Don 2-0 Tim Nijman-Maurice van Buuren 1-1 Tim Nijman-Marije Noordhoek 0-2 Maurice van Buuren-Gerben Hoek van Dijke 0-2 Dennis Don-Thijs Wisse 0-2 Marije Noordhoek-Dennis Don 0-2 Thijs Wisse-Maurice van Buuren 2-0 Gerben Hoek van Dijke-Tim Nijman 2-0 Gerben Hoek van Dijke-Marije Noordhoek 1-1 Tim Nijman-Thijs Wisse 0-2 Maurice van Buuren-Dennis Don 1-1 Marije Noordhoek-Maurice van Buuren 2-0 Dennis Don-Tim Nijman 0-2 Thijs Wisse-Gerben Hoek van Dijke 2-0 Eindstand 1 Thijs Wisse (Aagtekerke) 19 2 Gerben Hoek van Dijke ( Arnemuiden) 16 3 Marije Noordhoek (Oostkapelle) 9 4 Tim Nijman ( PWG) en Dennis Don (Oostkapelle) 7 6 Maurice van Buuren (PWG) 2

    Pupillen PZDB 2002-2003

    10 januari 2004: Ronde 1 Sara v/d Schraaf-Tim Noordhoek 2-0 Niels Kampstra-Paulan van Nes 0-2 Leanne van Nes-Dennis Polderman 2-0 Danny Wattel- vrij Remco Don-Roland de Rijke 1-1 Ronde 2 Dennis Polderman-Sara v/d Schraaf 2-0 Paulan van Nes-Leanne van Nes 2-0 Niels Kampstra-Danny Wattel 0-2 Roland de Rijke-Tim Noordhoek 2-0 Remco Don- vrij Ronde 3 Sara v/d Schraaf-Niels Kampstra 0-2 Leanne van Nes-Remco Don 0-2 Dennis Polderman-Paulan van Nes 0-2 Tim Noordhoek-Danny Wattel 0-2 vrij- Roland de Rijke Ronde 4 Sara v/d Schraaf-Leanne van Nes 0-2 Niels Kampstra-Dennis Polderman 2-0 Paulan van Nes- vrij Remco Don-Tim Noordhoek 2-0 Roland de Rijke-Danny Wattel 2-0 Ronde 5 Sara v/d Schraaf-Danny Wattel 0-2 Niels Kampstra-Remco Don 0-2 Leanne van Nes-Roland de Rijke 0-2 Dennis Polderman- vrij Tim Noordhoek-Paulan van Nes 0-2 Stand na 5 ronden: 1 Paulan van Nes 4-8 2 Remco Don en Roland de Rijke 4-7 4 Danny Wattel 4-6 5 Niels Kampstra en Leanne van Nes 5-4 7 Dennis Polderman en Sara van de Schraaf 5-2 9 Tim Noordhoek 5-0 Vervolg op 24 januari: Ronde 6 Paulan van Nes-Sara v/d Schraaf 2-0 Roland de Rijke-Dennis Polderman 2-0 Leanne van Nes-Niels Kampstra 2-0 vrij- Tim Noordhoek Danny Wattel-Remco Don 2-0 Ronde 7 Remco Don-Sara v/d Schraaf 2-0 Roland de Rijke-Niels Kampstra 2-0 vrij- Leanne van Nes Tim Noordhoek-Dennis Polderman 2-0 Danny Wattel-Paulan van Nes 0-2 Ronde 8 Sara v/d Schraaf-Roland de Rijke 0-2 Niels Kampstra- vrij Leanne van Nes-Tim Noordhoek 2-0 Dennis Polderman-Danny Wattel 0-2 Paulan van Nes-Remco Don 2-0 Ronde 9 vrij- Sara v/d Schraaf Tim Noordhoek-Niels Kampstra 2-0 Danny Wattel-Leanne van Nes 2-0 Remco Don-Dennis Polderman 2-0 Roland de Rijke-Paulan van Nes 2-0 Eindstand 1 Roland de Rijke (Oostkapelle) 15 2 Paulan van Nes (PWG) 14 3 Danny Wattel (Oostkapelle) 12 4 Remco Don (Oostkapelle) 11 5 Leanne van Nes (PWG) 8 6 Niels Kampstra (PWG) en Tim Noordhoek (Oostkapelle) 4 8 Dennis Polderman (PWG) en Sara v/d Schraaf (PWG) 2

    terug

27-08-2003, laatst gewijzigd op 21-03-2004