PERSOONLIJKE WESTRIJDEN PZDB

    Index uitslagen met standen. Hoofdklasse Promotieklasse Eerste klasse Tweede klasse Junioren Aspiranten Welpen Pupillen

    Hoofdklasse PZDB 2004-2005

    1e ronde op 11 september 2004 2e ronde op 25 september 2004 01.A. Kousemaker -L. Sekongo 1-1 07.L. Sekongo -P.C. Schunselaar 2-0 02.D. Kasse -J. Veerhoek 2-0 08.J. Veerhoek -M.J. Walraven 1-1 na uitst. 03.M.J. Walraven -P.C. Schunselaar 1-1 09.A. Kousemaker -D. Kasse 1-1 04.B. Provoost -R.A. Dusebout 1-1 10.R.A. Dusebout -W. Koppejan 2-0 na uitst. 05.J. v.d. Weteringh -C. Rijk 1-1 11.C. Rijk -J. de Leeuw 0-2 06.J. de Leeuw -W. Koppejan 2-0 12.B. Provoost -J. v.d. Weteringh1-1 3e ronde op 9 oktober 2004 4e ronde op 23 oktober 2004 13.D. Kasse -L. Sekongo 1-1 19.L. Sekongo -J. Veerhoek 1-1 na uitst. 14.M.J. Walraven -A. Kousemaker 2-0 20.A. Kousemaker -P.C. Schunselaar 2-0 15.P.C. Schunselaar -J. Veerhoek 1-1 21.D. Kasse -M.J. Walraven 1-1 16.J. v.d. Weteringh -R.A. Dusebout1-1(12/11)22.R.A. Dusebout -C. Rijk 0-2 17.J. de Leeuw -B. Provoost 0-2 23.B. Provoost -W. Koppejan 2-0 na uitst. 18.W. Koppejan -C. Rijk 0-2 24.J. v.d. Weteringh-J. de Leeuw 1-1 5e ronde op 6 november 2004 6e ronde op 4 december 2004 25.M.J. Walraven -L. Sekongo 0-2 31.A. Kousemaker -B. Provoost 0-2 (26/11) 26.P.C. Schunselaar -D. Kasse 0-2 32.D. Kasse -J. v.d. Weteringh1-1 27.J. Veerhoek -A. Kousemaker 2-0 33.M.J. Walraven -J. de Leeuw 0-2 28.J. de Leeuw -R.A. Dusebout 1-1 34.P.C. Schunselaar -W. Koppejan 2-0 29.W. Koppejan -J. v.d. Weteringh 0-2 35.J. Veerhoek -C. Rijk 1-1 30.C. Rijk -B. Provoost 0-2 36.L. Sekongo -R.A. Dusebout 2-0 7e ronde op 18 december 2004 8e ronde op 8 januari 2005 37.J. v.d. Weteringh -A. Kousemaker 1-1 43.A. Kousemaker -J. de Leeuw 0-2 38.J. de Leeuw -D. Kasse 2-0 44.D. Kasse -W. Koppejan 2-0 39.W. Koppejan -M.J. Walraven 1-1 45.M.J. Walraven -C. Rijk 2-0 40.C. Rijk -P.C. Schunselaar1-1 46.P.C. Schunselaar -R.A. Dusebout 1-1 41.R.A. Dusebout -J. Veerhoek 1-1 47.J. Veerhoek -B. Provoost 0-2 42.B. Provoost -L. Sekongo(9/12)1-1 48.L. Sekongo -J. v.d. Weteringh1-1 9e ronde op 22 januari 2005 10e ronde op 5 februari 2005 49.W.Koppejan -A.Kousemaker 1-1 55.A.Kousemaker -C.Rijk 1-1 50.C.Rijk -D.Kasse 1-1 56.D.Kasse -R.A.Dusebout 1-1 51.R.A.Dusebout -M.J.Walraven 0-2 57.M.J.Walraven -B.Provoost 0-2 52.B.Provoost -P.C.Schunselaar 2-0 58.P.C.Schunselaar -J.v.d. Weteringh 1-1 53.J.v.d. Weteringh -J.Veerhoek 2-0 59.J.Veerhoek -J.de Leeuw 1-1 54.J.de Leeuw -L.Sekongo 0-2 60.L.Sekongo -W.Koppejan 2-0 11e ronde op 19 februari 2005 61.R.A. Dusebout -A. Kousemaker 1-1 64.B. Provoost -D. Kasse 1-1 (10/2) 62.J. v.d. Weteringh -M.J. Walraven 1-1 65.J. de Leeuw -P.C. Schunselaar1-1 63.W. Koppejan -J. Veerhoek 2-0 66.C. Rijk -L. Sekongo 0-2 (10/2) Eindstand : 1.B.Provoost 11-18 (Kampioen) 2.L.Sekongo 11-17 3.J.de Leeuw 11-14 4.D.D.Kasse 11-13 5.J.v.d. Weteringh 11-13 6.M.J.Walraven 11-11 7.C.Rijk 11-9 8.R.A.Dusebout 11-9 9 J.Veerhoek, A.Kousemaker, P.Schunselaar 11-8 (barrages volgen)* 12.W.Koppejan 10-2 (degradeert) *barrages: 19 maart:'s-Gravenpolder: J.Veerhoek - A.Kousemaker 0-2 21 maart: Gapinge : A.Kousemaker - P.Schunselaar 1-1 26 april: Lammerenburg : P.Schunselaar - J.Veerhoek 1-1 Dus: A.Kousemaker 3 pt 9e en blijft in de hoofdklas P.Schunselaar 2 pt 10e en speelt pro./degr.wedstr. tegen nr 2 prom.klas (J.van Beeck) J.Veerhoek 1 pt 11e en degradeert naar prom.klas. Prom.degr.wedstrijden: 9 mei 2005: J.van Beeck - P.Schunselaar 1-1 (In de Pit in Goes) 23 mei 2005: P.Schunselaar - J.van Beeck 1-1 ,, 30 mei 2005: versn.barrages: J.van Beeck - P.Schunselaar 0-2 P.Schunselaar - J.van Beeck 2-0 P.Schunselaar blijft in hoofdklasse, J.van Beeck in prom.klasse. Zie website
    PZDB voor standendiagram

    Promotieklasse PZDB 2004-2005

    1e ronde op 11 september 2004 2e ronde op 25 september 2004 01.D.A.. Boogert -M. Bronke 1-1 07.M. Bronke -F. Blaas 2-0 02.J.A. v. Akkeren -A. den Hollander 1-1 08.A. den Hollander -N.Roelofsen 0-2 03.N. Roelofsen -F. Blaas 2-0 09.D.A. Boogert -J.A. v. Akkeren 1-1 04.J. van Beeck -J. Louwerse 2-0 10.J. Louwerse -M. Rentmeester 0-2 05.R.J. van Lien -R. Rentmeester 2-0 11.R. Rentmeester -L. Wilson 0-2 06.L. Wilson -M. Rentmeester 0-2 12.J. van Beeck -R.J. van Lien 1-1 3e ronde op 9 oktober 2004 4e ronde op 23 oktober 2004 13.N. Roelofsen -M. Bronke 2-0 19.M. Bronke -A. den Hollander 2-0 14.F. Blaas -J.A. van Akkeren 0-2 20.D.A. Boogert -F. Blaas 0-2 15.A. den Hollander -D.A. Boogert 1-1 21.J.A. v. Akkeren -N. Roelofsen 1-1 16.L. Wilson -J. Louwerse 2-0 22.J. Louwerse -R. Rentmeester 1-1 17.M. Rentmeester -R.J. van Lien 2-0 23.J. van Beeck -M. Rentmeester 1-1 18.R. Rentmeester -J. van Beeck 1-1 24.R.J. van Lien -L. Wilson 0-2 5e ronde op 6 november 2004 6e ronde op 4 december 2004 25.J.A. van Akkeren -M. Bronke 2-0 31.D.A. Boogert -J. van Beeck 1-1 26.N. Roelofsen -D.A. Boogert 1-1 32.J.A. v. Akkeren -R.J. van Lien 1-1 27.F. Blaas -A. den Hollander 0-2 33.N. Roelofsen -L. Wilson 1-1 28.R.J. van Lien -J. Louwerse 1-1 34.F. Blaas -M. Rentmeester 0-2 29.L. Wilson -J. van Beeck 0-2 35.A. den Hollander -R. Rentmeester 0-2 30.M. Rentmeester -R. Rentmeester 2-0 36.M. Bronke -J. Louwerse 0-2 7e ronde op 18 december 2004 8e ronde op 8 januari 2005 37.R.J. van Lien -D.A. Boogert 1-1 43.D.A. Boogert -L. Wilson 1-1 38.L. Wilson -J.A. v. Akkeren 2-0 44.J.A. v. Akkeren -M. Rentmeester 0-2 39.M. Rentmeester -N. Roelofsen 2-0 45.N. Roelofsen -R. Rentmeester 0-2 40.R. Rentmeester -F. Blaas 1-1 46.F. Blaas -J. Louwerse 2-0 41.J. Louwerse -A. den Hollander 2-0 47.A. den Hollander -J. van Beeck 1-1 42.J. van Beeck -M. Bronke 2-0 48.M. Bronke -R.J. van Lien 0-2 9e ronde op 22 januari 2005 10e ronde op 5 februari 2005 49.J. Louwerse -D.A. Boogert 2-0 55.D.A. Boogert -R. Rentmeester 0-2 50.J. van Beeck -J.A. van Akkeren 2-0 56.J.A. v. Akkeren -J. Louwerse 1-1 51.R.J. van Lien -N. Roelofsen 1-1 57.N. Roelofsen -J. van Beeck 2-0 52.L. Wilson -F. Blaas 1-1 58.F. Blaas -R.J. van Lien 2-0 53.M. Rentmeester -A. den Hollander 1-1 59.A. den Hollander -L. Wilson 1-1 54.R.Rentmeester -M. Bronke 2-0 60.M. Bronke -M. Rentmeester 0-2 11e ronde op 19 februari 2005 61.M. Rentmeester -D.A. Boogert 1-1 64.R. Rentmeester -J.A. v. Akkeren 1-1 62.J. Louwerse -N. Roelofsen 0-2 65.J. van Beeck -F. Blaas 1-1 63.R.J. van Lien -A. den Hollander 1-1 66.L. Wilson -M. Bronke 0-2 Eindstand: 1.M.Rentmeester 11-19 (kampioen) 2.J.van Beeck 11-14 * na barrage met 3 3.N.Roelofsen 11-14 * na barrage met 2 4.L.Wilson 11-12 5.R.Rentmeester 11-12 6.R.J.van Lien 11-10 7.J.A.van Akkeren 11-10 8.F.Blaas 11-9 9.J.Louwerse 11-9 10.A.den Hollander 11-8 (na barrage met 11: AdH-DAB 1-1 en en DAB-AdH 0-2)21 febr.** 11.D.A.Boogert 11-8 (na barrage met 10: ,, ,, )21 febr. Degradeert. 12.M.Bronke 10-5 (degradeert) * 1e bar.12 maart: J.van Beeck - N.Roelofsen 1-1 2e bar.16 april: N.Roelofsen - J.van Beeck 1-1, sneldammen 1-1 en 0-2 J.van Beeck dus 2e, N.Roelofsen 3e ** prom/degr. wedstr. nr 10 prom.klasse - nr.2 eerste klasse. 1e wedstr: 12 maart: A.den Hollander - J.J.Flikweert 2-0 2e wedstr: 21 maart: J.J.Flikweert - A.den Hollander 0-2 A.den Hollander blijft in de prom.klasse, J.J.Flikweert in de eerste klasse. Website
    PZDB voor standendiagram.

    Eerste Klasse PZDB 2004-2005

    1e ronde op 11 september 2004 2e ronde op 25 september 2004 01.J. Baaijens -J.L. Grim 0-2 08.J. Baaijens -J. Koppejan 1-1 02.J. Koppejan -A. Goudzwaard 1-1 09.J.L. Grim -A. Goudzwaard 0-2 03.L. van Schagen -N. de Winter 2-0 10.N. de Winter -L. de Graag 2-0 04.J. Dekker -L. de Graag 1-1 11.J.J. Flikweert -L. van Schagen 0-2 na uitstel. 05.G. Franken -A. Doorn 0-2 12.G. Franken -P. Noordijk 0-2 06.R. Jongejan -P. Noordijk 0-2 13.A. Doorn -R. Jongejan 1-1 07.E. Frederiks -J.J. Flikweert1-1 14.J. Dekker -E. Frederiks 1-1 3e ronde op 9 oktober 2004 4e ronde op 23 oktober 2004 15.A. Goudzwaard -J. Baaijens 1-1 22.J. Baaijens -L. de Graag 2-0 16.J. Koppejan -J.L. Grim 2-0 23.J. Koppejan -N. de Winter 0-2 17.L. de Graag -L. van Schagen2-0 24.L. van Schagen -A. Goudzwaard 0-2 18.E. Frederiks -N. de Winter 0-2 25.G. Franken -J.L. Grim vervallen 19.R. Jongejan -G. Franken 2-0 26.A. Doorn -J. Dekker 1-1 20.P. Noordijk -A. Doorn 1-1 27.R. Jongejan -E. Frederiks 0-2 21.J.J. Flikweert -J. Dekker 1-1 28.P. Noordijk -J.J. Flikweert 0-2 5e ronde op 6 november 2004 6e ronde op 13 november 2004 29.N. de Winter -J. Baaijens 2-0 36.J. Baaijens -L. van Schagen 1-1 na uitst. 30.L. van Schagen -J. Koppejan 0-2 37.L. de Graag -A. Goudzwaard 0-2 31.J.L. Grim -L. de Graag 0-2 na u.38.J.L. Grim -N. de Winter 2-0 32.A. Goudzwaard -P. Noordijk 2-0 39.R. Jongejan -J. Koppejan 0-2 na uitst. 33.E. Frederiks -A. Doorn 0-2 40.A. Doorn -J.J. Flikweert 0-2 34.J.J. Flikweert -R. Jongejan 2-0 41.P. Noordijk -J. Dekker 1-1 35.J. Dekker -G. Franken verv 42.G. Franken -E. Frederiks verv. 7e ronde op 4 december 2004 8e ronde op 18 december 2004 43.A. Doorn -J. Baaijens 2-0 50.J. Baaijens -R. Jongejan 2-0 regl. 44.J. Koppejan -L. de Graag 1-1 51.J. Koppejan -A. Doorn 2-0 45.A. Goudzwaard -N. de Winter 2-0 52.A. Goudzwaard -G. Franken verv. 46.L. van Schagen -J.L. Grim 0-2 53.J.L. Grim -P. Noordijk 1-1 47.J. Dekker -R. Jongejan 1-1 54.L. de Graag -E. Frederiks 0-2 regl. 48.E. Frederiks -P.Noordijk 1-1 55.N. de Winter -J.J.Flikweert 2-0 49.J.J. Flikweert -G. Franken verv 56.L. van Schagen -J. Dekker 0-2 9e ronde op 8 januari 2005 10e ronde op 22 januari 2005 57.P. Noordijk -J. Baaijens 1-1 64.J. Baaijens -J. Dekker 1-1 58.G. Franken -J. Koppejan verv 65.J. Koppejan -E. Frederiks 2-0 59.A. Doorn -A. Goudzwaard 0-2 66.A. Goudzwaard -R. Jongejan 2-0 60.R. Jongejan -J.L. Grim 2-0 67.J.L. Grim -J.J. Flikweert 0-2 61.J.J. Flikweert -L. de Graag 2-0 68.L. de Graag -G. Franken verv. 62.J. Dekker -N. de Winter 2-0 69.N. de Winter -P. Noordijk 0-0 63.E. Frederiks -L. van Schagen2-0 70.L. van Schagen -A. Doorn 1-1 11e ronde op 29 januari 2005 12e ronde op 5 februari 2005 71.G. Franken -J. Baaijens verv 78.J. Baaijens -E. Frederiks 2-0 72.J.J. Flikweert -J. Koppejan 2-0 79.J. Koppejan -J. Dekker 2-0 73.J. Dekker -A. Goudzwaard 1-1 80.A. Goudzwaard -J.J. Flikweert1-1 74.E. Frederiks -J.L. Grim 0-2 81.J.L. Grim -A. Doorn 1-1 75.P. Noordijk -L. de Graag 1-1 na u. 82.L. de Graag -R. Jongejan 1-1 76.A. Doorn -N. de Winter 2-0 83.N. de Winter -G. Franken verv 77.R. Jongejan -L. van Schagen 2-0 84.L. van Schagen -P. Noordijk 0-2 13e ronde op 19 februari 2005 85.J.J. Flikweert -J. Baaijens 1-1 89.P. Noordijk -J. Koppejan 1-1 86.E. Frederiks -A. Goudzwaard 0-2 90.J. Dekker -J.L. Grim 0-2 87.L. de Graag -A. Doorn 1-1 91.N. de Winter -R. Jongejan 2-0 88.G. Franken -L. van Schagen verv. Eindstand: 1.A.Goudzwaard 12-20 (Kampioen) 2.J.J.Flikweert 12-16 (na bar *) 3.J.Koppejan 12-16 (na bar *) 4.N.de Winter 12-12 5.J.L.Grim 12-12 6.J.J.Baaijens 12-12 7.A.J.Doorn 12-12 8.J.Dekker 12-12 9.P.Noordijk 12-11 10 L.de Graag 12-9 (na bar **) 11.E.Frederiks 12-9 (na bar **) 12.R.Jongejan 12-7 (degr) 13.L.van Schagen 12-6 (degr) G.Franken heeft zich na de 3e ronde teruggetrokken. *Barrage 5 mrt 2005:J.Koppejan - J.J.Flikweert 0-2 (op verzoek van Koppejan geen 2e wedstrijd) **14 maart; Goes: E.Frederiks - L.de Graag 0-2 21 maart: Goes: L.de Graag - E.Frederiks 0-2 Vesnelde barrages: 9 mei 05: Goes: E.Frederikc - L.de Graag 1-1 L.de Graag - E.Frederiks 2-0 Prom./degr.wedstrijden: 23-05-2005: Aagtekerke: E.Frederiks - J.Houmes 2-0 J.Houmes - E.Frederiks 0-2 Frederiks blijft in 1e kl, Hounmes in 2e. Website
    PZDB voor standendiagram.

    Tweede klasse PZDB 2004-2005

    1e ronde op 11 september 2004 2e ronde op 25 september 2004 01.C. van Tongeren -W.Flikweert 1-1 08.W. Flikweert -L. Mamed (uitg) 0-2 02.L. Mamed -J.Verstraate 2-0 09.J. Verstraate -C. van Tongeren 1-1 03.J. Poppe -J. v.d. Ouden(uit)0-2 10.M. Poulisse -J. Poppe 2-0 04.J. Straaijer -M.Poulisse 0-2 11.L. Stouten -J. v.d. Ouden 1-1 05.P. van Nes -A. v.d. Weteringh 2-0 12.A. v.d. Weteringh -A.W. Smit 2-0 06.A.W. Smit -vrij 13.vrij -P. van Nes 07.L. Stouten -J. Houmes 0-2 14.J. Houmes -J. Straaijer 2-0 3e ronde op 9 oktober 2004 4e ronde op 23 oktober 2004 15.W. Flikweert -J. Verstraate 0-2(n.u.)22.W. Flikweert -J. Poppe 2-0 16.L. Mamed -C. van Tongeren 1-1 23.L. Mamed -M. Poulisse 0-2 17.J. v.d. Ouden -M. Poulisse 1-1 24.J. v.d. Ouden -C. van Tongeren vervallen 18.J. Houmes -J. Poppe 2-0 25.A. v.d. Weteringh -J. Verstraate 1-1 19.A. v.d. Weteringh -vrij 26.vrij -J. Houmes 20.P. van Nes -A.W. Smit(uitg) 2-0 27.P. van Nes -J. Straaijer 0-2 21.J. Straaijer -L. Stouten 0-2 28.A.W. Smit -L. Stouten 2-0 5e ronde op 6 november 2004 6e ronde op 13 november 2004 29.M. Poulisse -W. Flikweert 0-2 36.W. Flikweert -J. v.d. Ouden verv. 30.J. v.d. Ouden -L. Mamed verv 37.J. Poppe -C. van Tongeren 1-1 31.J. Verstraate -J. Poppe 2-0 38.J. Verstraate -M. Poulisse 1-1 32.C. van Tongeren -A.W. Smit 1-1 39.P. van Nes -L. Mamed 1-1 33.J. Straaijer -vrij 40.vrij -L. Stouten 34.L. Stouten -P. van Nes 0-2 41.A.W. Smit -J. Houmes 0-2 35.J. Houmes -A. v.d. Weteringh0-2 42.A. v.d. Weteringh -J. Straaijer 2-0 7e ronde op 4 december 2004 8e ronde op 18 december 2004 43.vrij -W. Flikweert vrij 50.W. Flikweert -P. van Nes 0-2 44.L. Mamed -J. Poppe 0-2 51.L. Mamed -vrij 45.C. van Tongeren -M. Poulisse 0-2 na uitst 52.C. van Tongeren -A. v.d. Weteringh 0-2 46.J. v.d. Ouden -J. Verstraate verv. 53.J. Verstraate -A.W. Smit 0-2 47.J. Houmes -P. van Nes 2-0 na uitst 54.J. Poppe -J. Straaijer 0-2 48.J. Straaijer -A.W. Smit 0-2 55.M. Poulisse -L. Stouten 2-0 49.L. Stouten -A. v.d. Weteringh 0-2 56.J. v.d. Ouden -J. Houmes verv 9e ronde op 8 januari 2005 10e ronde op 22 januari 2005 57.A.W. Smit -W. Flikweert 0-2 64.W. Flikweert -J. Houmes 0-2 58.A. v.d. Weteringh -L. Mamed 0-2 65.L. Mamed -J. Straaijer 2-0 59.vrij -C. van Tongeren 66.C. van Tongeren -P. van Nes (Na uitst.)2-0 60.P. van Nes -J. Verstraate(14/1)2-0 67.J. Verstraate -L. Stouten 1-1 61.L. Stouten -J. Poppe 0-2 68.J. Poppe -A. v.d. Weteringh 1-1 62.J. Houmes -M. Poulisse 0-2 69.M. Poulisse -A.W. Smit 2-0 63.J. Straaijer -J. v.d. Ouden verv 70.J. v.d. Ouden -vrij 11e ronde op 29 januari 2005 12e ronde op 5 februari 2005 71.A. v.d. Weteringh -W. Flikweert 0-2 78.W. Flikweert -J. Straaijer 2-0 72.L. Stouten -L. Mamed 0-2 79.L. Mamed -J. Houmes 1-1 73.J. Houmes -C. van Tongeren 1-1 80.C. van Tongeren -L. Stouten 2-0 74.J. Straaijer -J. Verstraate 0-2 81.J. Verstraate -vrij 75.A.W. Smit -J. Poppe 2-0 82.J. Poppe -P. van Nes 1-1 76.vrij -M. Poulisse 83.M. Poulisse -A. v.d. Weteringh 2-0 77.P. van Nes -J. v.d. Ouden verv 84.J. v.d. Ouden -A.W. Smit verv Eindstand : 1.M.Poulisse 11-19 (Kampioen) 2.J.Houmes 11-16 3.L.Mamed 11-14 4.A.v.d.Weteringh 11-12 5.P.van Nes 11-12 6.W.Flikweert 11-11 7.C.M.van Tongeren 11-11 8.A.W.Smit 11-10 J.Verstraate 11-10 10.J.Poppe 11-7 11.L.Stouten 11-5 12.J.Straaijer 11-5 Website
    PZDB voor standendiagram. 13e ronde op 19 februari 2005 85.L. Stouten -W. Flikweert 2-0 89.A.W. Smit -L. Mamed 1-1 86.J. Straaijer -C. van Tongeren 1-1(jan) 90.J. Houmes -J. Verstraate 2-0 87.J. Poppe -vrij 91.M. Poulisse -P. van Nes 2-0 88.A. v.d. Weteringh -J. v.d. Ouden verv.

    Junioren PZDB 2004-2005

    Martijn Rentmeester - Rianka Rentmeester 2-0 Paul Sterrenburg - Irene Sterrenburg 0-2 Paul Sterrenburg - Martijn Rentmeester 0-2 Rianka Rentmeester - Leonie de Graag 2-0 Paul Sterrenburg - Rianka Rentmeester 1-1 (25/2) Irene Sterrenburg - Leonie de Graag 1-1 (25/2) L.de Graag - M.Rentmeester 0-2 (4/3) R.Rentmeester - I.Sterrenburg 2-0 (4/3) L.de Graag - P.Sterrenburg 0-2 (5/3) M.Rentmeester - I.Sterrenburg 2-0 (12/3) Eindstand: 1.M.Rentmeester 4-8 (Zeeuws kampioen) 2.R.Rentmeester 4-5 3.I.Sterrenburg 4-3 P.Sterrenburg 4-3 5.L.de Graag 4-1

    Aspiranten PZDB 2004-2005

    12 februari: Paulan van Nes - Roland de Rijke 0-2 Roland de Rijke - Paulan van Nes 2-0 26 februari: Paulan van Nes - Roland de Rijke 1-1 Roland de Rijke kampioen

    Welpen PZDB 2004-2005

    Tussenstand na 1 dag (22 januari) 1. Gerben Hoek van Dijke 7-14 2. Marije Noordhoek 7-12 Dennis Don 7-12 4. Charita v/d Klooster 7- 7 Mark Kik 7- 7 6. David Janse 7- 4 7. Rowan Amperse 7- 0 Karin Fierloos 7- 0 Eindstand na de 2e dag (29 januari): 1. Gerben Hoek van Dijke 25 2. Marije Noordhoek 24 3. Dennis Don 22 4. Mark Kik 16 5. Charita v/d Klooster 11 6. David Janse 10 7. Karin Fierloos 3 8. Rowan Amperse 1 Enige foto's:
    Gerben Hoek van Dijk in actie Marije Noordhoek tegen Dennis Don (Foto's Ad Bouwens)

    Pupillen PZDB 2004-2005

    Tussenstand na 1 dag (22 januari) 1. Danny Wattel 6-12 2. Thijs Wisse 6-10 3. Niels Kampstra 6- 8 4. Sara v/d Schraaf 6- 5 5. Sabine Traas 6- 4 6. Sigourney Kroon 6- 2 7. Michelle Boogert 6- 1 Eindstand na de 2e dag (29 januari): 1. Danny Wattel 24 2. Thijs Wisse 18 3. Niels Kampstra 16 4. Sara v/d Schraaf 13 5. Sabine Traas 6 6. Sigourney Kroon 5 7. Michelle Boogert 2 Foto"s: Danny Wattel Thijs Wisse (Foto"s Ad Bouwens)

    terug

15-09-2004, laatst gewijzigd 06-06-2005