Eindstanden Kampioenschap Zeeland Categorie A (uit 17 partijen)

 

1. Martijn Rentmeester (PWG ís-Gravenpolder)†††††††††††††††††††† 29 punten

2. Bennie Provoost(Aagtekerke)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 27 punten

3/ Peter Schunselaar(Middelburg)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 24 punten

4. Jan van de Weteringh (DSVF Sint Philipsland)††††††††††††††††††† 23 punten

5. Johnny de Leeuw†††† (PWG ís-Gravenpolder)††††††††††††††††††††† 23 punten

6. Daaf Kasse (Middelburg)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 20 punten

7. Henk Gunter (De Eendracht Tholen)†††††††††††††††††††††††††††††††††† 20 punten

8. Aart Walraven (Goes/Zierikzee Combinatie)†††††††††††††††††††††† 18 punten

9. Evert Wiskerke (Middelburg)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 18 punten

10. Danielle de Vos (BDV Bergen op Zoom)††††††††††††† ††††††††††† 17 punten

11, Kees Rijk (Goes/Zierikzee Combinatie)††††††††††††††††††††††††††† 15 punten

12. Jan Boone (Lammerenburg)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 13 punten

13. Rinus Provoost (Aagtekerke)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 13 punten

14. Jaap de Jonge (Middelburg)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 12 punten

15. Wim Koppejan (Lammerenburg) ††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††11 punten

16. Rianka Rentmeester (PWG ís-Gravenpolder)††††††† ††††††††††† 8 punten

17. Cor Boot (Goes/Zierikzee Combinatie)†††††††††††††††††††††††††††† 8 punten

18, Ludwig Wilson (Lammerenburg)†††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††7 punten

 

Finalegroep 1 Categorie B (11 partijen)

1. Aart Slager (DSVF Sint Philipsland)††††††††††††††††††††††††††††††††††† 18 punten

2. Arie den Hollander (Aagtekerke)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 17 punten

3. Niels Roelofsen (PWG ís-Gravenpolder)††††††††††††††††††††††††††† 15 punten

4.Peter Sterrenburg (Aagtekerke)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 13 punten

5. Frans Blaas (Aagtekerke)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 11 punten

6. Cees van Eenennaam (Souburg)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 10 punten

7.Arie van de Weteringh (DSVF Sint Philipsland)††††††††††††††††††† 10 punten

8. Erik Boogert (PWG ís-Gravenpolder)††††††††††††††††††††††††††††††† 9 punten

9. Jan de Jonge (PWG ís-Gravenpolder)††††††††††††††††††††††††††††††† 8 punten

10.Han van de Velde (DSVF Sint Philipsland)††††††††††††††††††††††† 8 punten

11. Jan Koppejan (Lammerenburg)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 7 punten

12. David Davidse (Middelburg)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 6 punten††††††††

 

Finalegroep 2 categorie B(11 partijen)

1. M. Brasser (Souburg)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 17

2. Ko Louwerse (PWG ís-Gravenpolder)†††††††††††††††††††††††††††††† 15

3. David Bosselaar (Aagtekerke)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 14

4.Ruud van Eenennaam (Middelburg)††††††††††††††††††††††††† ††††††††††† 13

5. Ad Goudzwaard (Middelburg)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 11

6. Jan Grim (Middelburg) †††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 11

7.Piet Walraven (Middelburg)†††††††††††††††††††††††††††††††††††† ††††††††††† 11

8. ErikFredericks (Souburg) †††††††††††††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††10

9. J. Vaucouleur (Lammerenburg)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 9

10. Gerben van de Velde (DSVF Sint Philipsland) ††††††††††††††††† ††8

11. Jouke van ít Padje (Souburg)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 8

12. Willem Drenth (DSVF Sint Philipsland)†††††††††††††††††††††††††††† 5

 

 

 

Categorie C(8 partijen)

1. Jan van de Ouden (Aagtekerke) ††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 13

2. Jaap Verstraete (Oostkapelle)†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 10

3. Jo Houmes (Aaagtekerke)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 10

4. Janny van de Weteringh (DSVF Sint Philipsland)†††† ††††††††††††5

5. Simon Schot (Thoolse Damvclub De Eendracht)†††††††††††††††† 4†††††††

 

Vrouwen(2 partijen)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

1. Danielle de Vos (BDV Bergen op Zoom)††††††††††††††††††††††††††† 4

2. Rianka Rentmeester†† en Marije Noorthoek

††† (beiden PWG ís-Gravenpolder)††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 1

 

Junioren:

  1. Ronald de Rijke (Aagtekerke)

 

Aspiranten: (2 partijen)

1. Danny Wattel (Middelburg)†††††††††††††††††††††††††††††††††††† ††††††††††† 3

2. J. de Jonge (PWG ís-Gravenpolder)†††††††††††††††††††††††††††††††††† 1

 

Pupillen (6 partijen)

1. Marije Noorthoek (PWG ís-Gravenpolder)†††††††††††††††††††††† 11

2. Gerben Hoek van Dijke (Middelburg)†††††††††††††††††††††††††††††††† 8

3. R. de Kok†† ((PWG ís-Gravenpolder)††††††††††††††††††††††††††††††† 5

4. L. de Visser(PWG ís-Gravenpolder)††††††††††††††††††††††††††††††† 0

 

Verenigingsprijs

1. PWG ís-Gravenpolder††††††††††††††††††† 46 PUNTEN

2. Aagtekerke ††††††††††††††††††††††††††††††††††† 43 punten

3. Middelburg†††††††††††††††††††††††††††††††††††† 38 punten†††††††††††††††††††