Kampioenslijsten, samengesteld door Ad Bouwens.

    ( met dank aan Izak op 't Hof voor aanvullingen en correcties)

    Zeeuwse clubkampioenen:

    Seizoen: Hoofdklasse: 1e klasse: 2e klasse 3e klasse: 1930: VDC Vlissingen Vlissingen 2 1931: Vlissingen 1 Vlissingen 2 1932: Vlissingen 1 Oost Souburg 1933: Vlissingen 1 Yerseke 1934: Vlissingen 1 Domburg 1 1935: Goes 1 Vlissingen 2 1936: ? ? 1937: Middelburg Yerseke 1938: Vlissingen 1 Souburg 2 Middelburg 3 1939: Middelburg 1 Middelburg 2 1940: ? ? 1941 - 1945: niet verspeeld. 1946: 1947: 1948: Goes Souburg 1949: Middelburg 1 Middelburg 2/Tholen 1950: Middelburg 1 Middelburg 2 Renesse 1951: 1952: 1953: 1954: GDC-Goes ArisdeHeer-Soub. DID III Vliss. 1954 1955: Goes Souburg De Schelde 1955 1956: Goes Goes 2 ====== 1956 1957: Middelburg Goes 2 Oostdijk 1957 1958: Goes 1 St.Laurens 1 's Gravenpolder 2 1958 1959: Vlissingen 1 Yerseke 1 ====== 1959 1960: Vlissingen 1 St Laurens 1 ====== 1960 1961: Vlissingen 1 Vlissingen 2 ====== 1961 1962: Middelburg 1 Goes 2 ====== 1962 1963: Middelburg St.Laurens Vlissingen 2 1963 1964: Middelburg DOS (Halsteren) ======= 1964 1965: Middelburg Lammerenburg St.Maartensdijk 1965 1966: Goes St Laurens ======= 1966 1967: Goes Goes 2 ======= 1967 1968: Goes Souburg ( res.5 tallen: Vlissingen) 1968 1969: Middelburg DOS ( ,, Middelburg) 1969 1970: Goes DOS ======= 1970 1971: Aagtekerke Sommelsdijk ======= 1971 1972: 's Gravenpolder Goes 2 (5 tallen: Middelburg) 19721973: Goes Zierikzee ======= 1973 1974: Goes 1 Zierikzee ( ,, Middelburg) 1974 1975: Lammerenb. St.Laurens 1 ( ,, Middelburg) 1975 1976: Middelburg Tholen ======== 1976 1977: 's Gravenp.1 Gravenpolder 2 ======== 1977 1978: Lammerenb. Zierikzee ======== 1978 1979: 's Gravenp.1 Lammerenburg 2 ======== 1979 1980: Lammerenb.1 Zierikzee ======== 1980 1981: 's Gravenp.1 Sommelsdijk ======== 1981 1982: Aagtekerke 1 's Gravenp.3 ======== 1982 1983: Goes 1 St.Laurens 1 * Goes 2 1983 1984: Zierikzee 1 Goes 2 Goes 3 1984 1985: 's Gravenp.1 St.Laurens 1 Middelburg 3 1985 1986: Lammerenb.1 Zierikzee 1 Goes 2 1986 1987: Goes 1 * Tholen 2 BDV 2 1987 1988: Goes 1 's Gravenp.3 Middelburg 3 1988 1989: Goes 1 Gapinge 1 BDV 2 ** 1989 1990: Tholen 1 Lammerenburg 2 BDV 2 1990 1991: Aagtekerke 1 Gapinge BDV 2 1991 1992: Zierikzee Tholen 2 Oostkapelle 1992 1993: PWG 2 Lammerenburg 2 Souburg 2 1993 1994: Tholen PWG 4 Goes 2 1994 1995: Tholen Soub/Lammerenb. Goes 2 1995 1996: Middelburg 1 Gapinge Goes 2 1996 1997: PWG 2 PWG 3 Goes 2 1997 1998: BDV 1 Middelburg 2 Goes 2 1998 1999: GZC Gapinge Aagtekerke 2 1999 2000: Aagtekerke Lammerenburg 2 ======= 2000 2001: Lammerenb.1 Souburg ======= 2001 2002: Middelburg 1 Lammerenburg 2 Middelburg 2 2002 2003: Aagtekerke 1 PWG 4 BDV 2 2003 2004: PWG 3 Souburg GZC 2 2004 2005: Middelburg ------- Gapinge 2005 2006: PWG 3 ------- PWG 5 2006 2007: BDV ------- PWG 4 2007 2008: BDV ------- Gapinge 2008 2009: PWG 3 ------- Gapinge 2009 2010: Middelburg ------- PWG 4 2010 2011: PWG 3 ------- Gapinge 2011 2012: PWG ------- PWG 2 2012 2013; Lammerenburg 2013 2014: Lammerenburg 2014-2015: Lammerenburg 2015-2016: Middelburg * vanaf hier 8 tallen ** vanaf hier 4 tallen

Zeeuwse kampioenen bekercompetitie:

Jaar :        Club:                     2e                3e                4e
1977 1978:    Middelburg
1978 1979:    Aagtekerke
1979 1980:    Middelburg            Lammerenburg
1980 1981:    Middelburg            's Gravenpolder
1981 1982:    Goes                  's Gravenpolder
1982 1983:    Middelburg 1          BDV (Bergen op Zoom)
1983 1984:    Tholen 1              Middelburg
1984 1985:    Middelburg 1          's Gravenpolder
1985 1986:    Goes                  's Gravenpolder
1986 1987:    's Gravenpolder       Goes
1987 1988:    Goes 1                Lammerenburg
1988 1989:    Middelburg 2          Tholen 1
1989 1990:    's Gravenpolder 2     Middelburg
1990 1991:    Middelburg 1          Middelburg 2
1991 1992:    PWG 1                 Middelburg 2
1992 1993:    Tholen                Goes
1993 1994:    PWG 1                 Tholen 1
1994 1995:    Tholen                Goes 1
1995 1996:    PWG 1                 Tholen 1
1996 1997:    PWG 1                 GZC 1
1997 1998:    GZC                   Souburg
1998 1999:    PWG 2                 Lammerenburg 1
1999 2000:    PWG 1                 GZC
2000 2001:    PWG 1                 Middelburg 1
2001 2002:    GZC                   PWG 1
2002 2003:    PWG 1                 GZC 1
2003 2004:    BDV                   PWG 1
2004 2005:    Middelburg            GZC 1              BDV                   Aagtekerke
2005 2006:    PWG 1                 GZC                Middelburg            PWG 4
2006 2007:    PWG 1                 Aagtekerke         GZC                   Middelburg
2007-2008:    PWG 1                 Middelburg         BDV                   Tholen/DSVF
2008 2009:    Middelburg            Souburg            Aagtekerke            Lammerenburg
2009 2010:    GDC                   Middelburg         Lammerenburg          Souburg            
2010 2011:    PWG                   Lammerenburg       Middelburg            Tholen
2011 2012:    PWG 2                 Aagtekerke         Middelburg            Souburg
2012 2013:    Middelburg            PWG                Lammerenburg          Aagtekerke
2013 2014:    PWG                   Lammerenburg       Middelburg            DSVF
2014-2015:    Lammerenburg 1        PWG                Middelburg            Lammerenburg 2
2015-2016:    Middelburg            Lammerenburg
2016-2017:    Middelburg            Tholen

Zeeuwse kampioenen Persoonlijke wedstrijden

Seizoen      Naam        woonpl/club
1926     :    C.M.van Poelje(Vlissingen)
1927     :    J.Strooband   (Middelburg)
1928     :    J.Strooband   (Middelburg)
1929     :    W.Boogaard    (Middelburg)
1930     :    C.de Meijers  (Vlissingen)
1931     :    J.Roelants    (Soub./Vliss)
1932     :    J.J.Kaan      (Terneuzen)
1933     :    J.Boogaard    (Vlissingen)
1934     :    J.J.Kaan      (Terneuzen)
1935     :    W.Boogaard    (Middelburg)
1936     :    A.Kotvis      (Zuidzande)
1937     :    W.Boogaard    (Middelburg)
1938     :    W.Boogaard    (Middelburg)
1939     :    M.F.de Jonge  (Kloet./Goes)
1940     :    W.Boogaard    (Middelburg)
1941-1945:    niet verspeeld.
1946     :    J.Blom
1947     :    J.Sinke
1948     :    L.Anderson
1949     :    L.Anderson
1950     :    L.Anderson
1951     :    D.Davidse
1952     :    L.Anderson
1953     :    L.Anderson
1954     :    L.Anderson    (Goes)
Seizoen:      hoofdklasse        1e klasse            jeugd:
1950 1951:                    D.Davidse             A.van de Schraaf
1951 1952:    R.Rijkse        N.Corstanje           Marietje Kasse 
1952 1953:    L.Anderson      53 of 54              Jan Kluiver
1953 1954:                    Louw Davidse          C.van Rijswijk 
1954 1955:    J.Sinke         O.Scherp              C.van Rijswijk
1955 1956:    R.Rijkse        D.Davidse             Joh.Lere 
1956 1957:    L.Anderson (6)  J.J.Engelvaart        J.Louwerse
1957 1958:    J.Blom          G.Blom                C.van Eenennaam
1958 1959:    L.Anderson(7)   J.Louwerse            L.van Hove
1959 1960:    L.Anderson(8)   I.op't Hof            J.Krielaard
1960 1961:    J.Sinke         A.Krijger             M.J.Walraven
1961 1962:    J.Lere          H.J.Masselink         P.Dubbelman
1962 1963:    J.Lere          N.van Eenennaam       P.Allaart
1963 1964:    J.Lere          I.op't Hof            P.Allaart
1964 1965:    J.Lere          C.de Klerk            P.Allaart
1965 1966:    J.Lere          J.F.Boon              J.Riesenkamp
1966 1967:    L.Anderson(9)   H.de Vlieger          J.Riesenkamp
1967 1968:    J.Blom          J.Baaijens            E.J.Lere
1968 1969:    Jac.Blaas       W.Lere                P.C.Schunselaar
1969 1970:    J.Blom          W.Heijdra             P.C.Schunselaar
1970 1971:    Jac.Blaas       J.Huijgens            A.Vroegindewei
1971 1972:    C.Rijk          M.de Wild             J.A.Verton
1972 1973:    C.Rijk          R.A.Dusebout          P.Francke 
1973 1974:    A.Kammeraat       A.J.Zegers          J.Rotte
1974 1975:    P.C.Schunselaar   P.Walraven         Splitsing in junioren
1975 1976:    P.C.Schunselaar   W.Koppejan          en aspiranten 
1976 1977:    A.Kammeraat       M.Provoost
1977 1978:    A.Kammeraat       M.Provoost
1978 1979:    P.J.van Splunter  M.Provoost          2e klasse:
1979 1980:    A.Kammeraat       W.Filius            J.Houmes
1960 1981:    A.Kammeraat       P.Tange             P.Versluis
1981 1982:    J.de Leeuw        S.Douw              C.v.d.Wielen
1982 1983:    D.Kasse           W.Heijdra           J.de Jonge
1983 1984:    J.Gajadhar        S.Douw              F.Berkholst
1984 1985:    J.Gadjahar        E.Boogert           H.Lagendijk
1985 1986:    P.C.Schunselaar   P.Jongeneelen       J.Houmes
1986 1987:    J.de Leeuw        P.Willemse          A.W.Smit
1987 1988:    D.Kasse           L.Boogert           A.Rijk
1988 1989:    J.de Leeuw        E.Boogert           D.de Jager
1989 1990:    D.Kasse           H.v.d.Landen        L.Meerman
1990 1991:    J.de Leeuw        D.de Jager          W.van Oppen       
                                Promotieklasse      1e klasse          2e klasse
1991 1992:    J.de Leeuw        C.de Jonge          R.Moham            D.de Buck
1992 1993:    D.Kasse           D.de Jager          F.Berkholst        A.W.Smit
1993 1994:    T.Hage            D.de Rooij          A.Zegers           A.den Hollander
1994 1995:    J.de Leeuw        P.Nieuwenhuijzen    A.den Hollander    M.Marijs
1995 1996:    A.Kousemaker      W.Koppejan          R.v.d.Wielen       C.Poulisse
1996 1997:    J.de Leeuw        R.A.Dusebout        P.Blok             J.W.v.d.Hart
1997 1998:    J.de Leeuw        Jaap de Jonge       J.W.v.d.Hart       C.Poulisse
1998 1999:    J.de Leeuw        B.Provoost          N.de Winter        C.Korstanje
1999 2000:    J.de Leeuw        D.de Vos (vr)       M.Appel            P.Sterrenburg
2000 2001:    D.Kasse           J.Louwerse          A.den Hollander    A.Janse
2001 2002:    C.Rijk            W.Koppejan          J.de Graag (1een2e samen) ----- 
2002 2003:    A.Kousemaker      R.Rentmeester       N.Roelofsen        A.W.Smit
2003 2004:    B.Provoost        R.Dusebout          M.Rentmeester      E.Frederiks
2004 2005:    B.Provoost        M.Rentmeester       A.Goudzwaard       C.Poulisse
2005 2006:    B.Provoost        Jaap de Jonge       J.J.Flikweert      D.Wattel  
2006 2007:    D.Kasse           J.Veerhoek          D.A.Boogert        N.de Winter
2007 2008:    A.Kousemaker      J.A.van Akkeren     J.v.d.Velde        A.J.v.d.Weteringh
2008 2009:    M.Rentmeester     J.Veerhoek          J.van der Hart     Jeroen de Jonge
2009 2010:    M.Rentmeester     J.de Wild           A.Slager           P.M.Walraven
2010 2011:    J.de Leeuw        J.Louwerse          M.Brasser          --------
2011 2012:    J.de Leeuw        J.Provoost          N.de Winter        --------
2012 2013:    J.de Leeuw        A.Slagter           J.Koppejan         --------
2013 2014:    J.de Leeuw        W.Koppejan          M.Brasser          --------
2014-2015:    J.de Leeuw        R.Dusebout         
2015-2016:    J.de Leeuw        R.Dusebout
2016-2017:    J.de Leeuw        F.Blaas

Vervolg Zeeuwse kampioenen Persoonlijke wedstrijden:
In 1974 1975 werd de jeugd verdeeld in Junioren en aspiranten. In 1980 1981 kwamen de pupillen er bij en in 1998 1999 de welpen.
Jaar:         Junioren          Aspiranten           Pupillen             Welpen
   1975          P.Lodder          P.Versluis
   1976          P.van Splunter    D.Kasse
   1977          P.van Splunter    E.J.Buitenhuis
   1978          P.J.van Spunter   J.de Leeuw
   1979          Ant.Baaijens      J.de Leeuw
   1980          J.Poulisse        L.Beth (later L.Meerman geheten)
   1981          J.de Leeuw        J.Nieuwkoop         J.Moerland
   1982          Andre Kousemaker  J.Moerland          H.Gunter
   1983          L.Beth            S.Sandee            R.Gunter
   1984          S.Sandee          H.Gunter            P.Lodiers 
   1985          E.Hamers          H.Gunter            M.Kousemaker
   1986          S.Sandee          R.Gunter            M.Schellinger
   1987          G.Krijger         M.den Dekker        M.Schellinger
   1988          G.Krijger         T.Hage              M.Schellinger
   1989          Arjo Kousemaker   A.van den Berge     M.de Rooij
   1990          D.de Jager        A.van den Berge     Menno ten Hacken
   1991          P.Chigharoe       A.van den Berg      R.de Rooij
   1992          D.de Rooij        R.Lescher           R.de Rooij
   1993          M.de Jager        Romb.Kousemaker     M.Binkhorst
   1994          D.de Rooij        C.Binkhorst         H.Leune
   1995          R.Kousemaker      R.de Rooij          Jantien van Gorsel (vr)
   1996          R.Kousemaker      H.Leune             John de Rooij
   1997          M.Binkhorst       J.van Gorsel (vr)   P.Sterrenburg
   1998          M.Binkhorst       B.Provoost          P.Sterrenburg
   1999          H.Leune           J.van Gorsel (vr)   M.van Zielst       M.Scheffer
   2000          W.van Dijke       P.Sterrenburg       I.Sterrenburg (vr) M.Minderhoud
   2001          J.van Gorsel (vr) B.Provoost          M.Rentmeester      P.van Nes
   2002          B.Provoost        R.Rentmeester (vr)  M.Rentmeester      R.Don
   2003          R.Rentmeester(vr) M.Rentmeester       P.van Nes          D.Wattel
   2004          M.Rentmeester         geen            R.de Rijke         T.Wisse
   2005          M.Rentmeester     R.de Rijke          G.Hoek van Dijke   D.Wattel
   2006          geen              R.de Rijke          D.Wattel           M.Noordhoek
   2007          geen              R.de Rijke          G.Hoek van Dijke   ----------
   2008          R.de Rijke        T.Wisse             G.Hoek van Dijke   ----------
   2009          geen              D.Wattel            L. de Visser       ----------
   2010          Roland de Rijke   Jeroen de Jonge     J.Provoost         ----------
   2011 t/m 2017 geen          

Zeeuwse kampioenen Sneldammen:

Jaar:   Naam:                  Woonplaats:          Org.vereniging:
1961   A.v.d.Schraaf          Kapelle                  's Gravenpolder
1962   L.Anderson             Goes                     id
1963   J.J.Engelvaart         Grijpskerke              id
1964   J.Lere                 Vlissingen               id
1965   J.J.Engelvaart         Grijpskerke              id
1966   M.J.Walraven           Middelburg               id
1967   M.J.Walraven           Middelburg               Kapelle
1968   J.Riesenkamp           Vlissingen               's Gravenpolder
1969   J.Blom                 's Gravenpolder          Aagtekerke
1970   P.C.Schunselaar        Vlissingen               's Gravenpolder
1971   J.Sinke                Goes                     Kapelle
1972   J.J.Engelvaart         Meliskerke               Tholen
1973   J.J.Engelvaart         Meliskerke               Sint Laurens
1974   D.Davidse              Middelburg               Vlissingen
1975   A.C.Goedhart           Vlissingen               Souburg
1976   P.C.Allaart            Ritthem                  Middelburg
1977   A.C.Goedhart           Vlissingen               's Gravenpolder
1978   A.C.Goedhart           Vlissingen               Tholen
1979   C.Rijk                 Lewedorp                 Lammerenburg
1980   A.C.Goedhart           Vlissingen              's Gravenpolder
1981   J.S.Gajadhar           Bergen op Zoom           Aagtekerke
1982   J.de Leeuw             Goes                     Zierikzee
1983   J.de Leeuw             Goes                     Tholen
1984   J.de Leeuw             Goes                     Lammerenburg
1985   J.de Leeuw             Goes                     Tholen
1986   J.de Leeuw             Goes                     Middelburg
1987   J.de Leeuw             Goes                     Souburg
1988   J.de Leeuw             Goes                     Tholen
1989   J.de Leeuw             Goes                     Lammerenburg
1990   J.de Leeuw             Goes                     's Gravenpolder
1991   J.de Leeuw             Goes                     Souburg
1992   J.de Leeuw             Goes                     Middelburg
1993   J.de Leeuw             Goes                     Goes
1994   J.de Leeuw             Goes                     Lammerenburg
1995   J.de Leeuw             Goes                     's Gravenpolder
1996   T.Hage                 Tholen                   Middelburg
1997   J.de Leeuw             Goes                     Oost Souburg
1998   T.Hage                 Tholen                   Aagtekerke
1999   T.Hage                 Tholen                   Aagtekerke
2000   J.de Leeuw             Goes                     Lammerenburg
2001   J.de Leeuw             Goes                     's Gravenpolder
2002   J.de Leeuw             Goes                     Aagtekerke
2003   J.de Leeuw             Goes                     Goes
2004   J.de Leeuw             Goes                     Aagtekerke
2005   L.Sekongo              Bergen op Zoom           Souburg
2006   J.de Leeuw             Goes                     's-Gravenpolder
2007   J.de Leeuw             Goes                     Aagtekerke
2008   M.Rentmeester          's-Gravenpolder          Tholen
2009   B.Provoost             Aagtekerke               's-Gravenpolder
2010   B.Provoost             Aagtekerke               's-Gravenpolder
2011   J.de Leeuw             Goes                     's-Gravenpolder
2012   B.Provoost             Aagtekerke               Aagtekerke
2013   J.de Leeuw             Goes                     Aagtekerke
2014   J.de Leeuw             Goes                     Oostkapelle, org. Aagtekerke
2015   J.de Leeuw             Goes                     Lammerenburg    
2016:  J.de Leeuw             Goes                     Lammerenburg                       
2017:  J.de Leeuw             Goes                     Aagtekerke

Zeeuwse kampioenen sneldammen overige klassen :

Jaar :    1e klasse:     2e klasse:      junioren:      aspiranten:      pupillen:
1979:                                    D.Kasse        J.de Leeuw
1980:                                    J.de Leeuw     Jaap de Jonge   J.Moerland
1981:                                    M.v.d.Hage     L.Paauwe        J.Moerland
1982:     J.de Jonge                     S.Sandee       A.Kousemaker    H.Gunter
1983:     P.Jongeneelen                  A.Kousemaker   J.Moerland      R.Gunter
1984:     J.Boone                        A.Kousemaker   J.Moerland      R.Gunter
1985:     J.Boone                        E.Hamers       H.Gunter        M.Kousemaker
1986:     L.Adriaanse                    H.Gunter       R.Gunter        D.de Rooij
1987:     P.Geelhoed     M.Boone         A.Kousemaker   JvdHorst        M.Schellinger
1988:     H.Bos          A.J.Janse       A.Kousemaker   T.Hage          R.Mohan
1989:     P.Jongeneelen  A.J.Janse       D.de Jager     T.Hage          M.de Rooij
1990:     P.Nieuwenhuijzen  A.J.Janse    D.de Vos       R.Mohan         M.ten Hacken
1991:     P.Nieuwenhuijzen  W.de Beer    T.Hage         A.v.d.Berg      R.de Rooij         
1992:     P.Chigharoe    P.Blok          T.Hage         R.Kousemaker    R.de Rooij
1993:     P.Willemse     B.Kotvis        T.Hage         R.Kousemaker    B.de Waal
                         (vrouwen: D.de Vos)
1994:     C.Boot         M.Buijtendijk   A.v.d.Berge    J.de Vos        H.Leune
                         (vrouwen: D.de Vos)
1995:     P.Willemse     C.Riemens       R.Kousemaker   C.H.Chong       J.v.Gorsel
                         (vrouwen: J.v.d.Horst)
1996:     R.van Eenennaam  K.de Koeijer  id             M.Binkhorst     M.Mulders
1997:     J.Moens        A.Janse         id             H.Leune         B.Provoost
                         (vrouwen: D.de Vos)
1998:     A.Provoost     J.Vogel         H.Leune        B.Provoost      P.Sterrenburg
                         (vrouwen: D.de Vos)
1999:     R.Kousemaker   P.van Keulen    M.Binkhorst    B.Provoost      P.Sterrenburg
2000:     E.Boogert      J.Verstraate    W.van Dijke    B.Provoost      M.Rentmeester    WELPEN
2001:     A.Provoost     J.vdWeteringh Jr W.van Dijke   R.Sterrenburg   M.Rentmeester    R.de Rijke
                         (vrouwen J.v.d.Horst)
2002:     N.Roelofsen    A.v.d.Weteringh B.Provoost     P.Sterrenburg   R.de Rijke       R.Don  
2003:     M.Rentmeester  I.Sterrenburg   B.Provoost     M.Rentmeester   R.de Rijke       D.Wattel
                         (vrouwen R.Rentmeester)
          Cat. B           Cat C          Junioren      Aspiranten      Pupillen        Welpen             Vrouwen:
2004:    D.A.Boogert     N.Roelofsen     B.Provoost      ----           D.Wattel        G.Hoek van Dijke
2005:    N.Roelofsen     R.Jongejan      M.Rentmeester  R.de Rijke      D.Wattel        G.Hoek van Dijke
2006:    A.Slager        Jan de Jonge    L.de Graag     R.de Rijke      D.Wattel        M.Noordhoek        W.Flikweert
2007:    D.A..Boogert    W.de Beer       ----------     D.Wattel        G.Hoek van Dijke  ---------        R.Rentmeester       
2008:    A.Slager        J.van den Ouden R.de Rijke     D.Wattel        M.Noordhoek       ---------        D.de Vos
2009:    A.Slager        J.Grim          R.de Rijke     D.Wattel        J.Provoost        ---------        --------
2010:    A.Slager        J.Houmes        R.de Rijke     Jeroen de Jonge J.Provoost        ---------        --------
2011:    R.de Rijke      J.van't Padje   D.Wattel       J.Provoost      G.de Witte        ---------        --------  
2012:    A.Slager        J.van den Ouden ----------     ----------      ----------        ---------        R.Rentmeester            
2013:    A.Slager        L.Kesteloo      
2014:    A.Slager        J.Flikweert     
2015:    J.Boone         E.Frederiks     
2016:    A.Slager        L.Kesteloo
2017:    A.Slager        N.Flikweert
                     
Samenstelling: Ad Bouwens, okt.2003

Laatst aangevuld 21-03-2017